اصلاحات!

درود! مدتیه قصد اعمال یک سری تغییرات اساسی رو توی وبلاگ دارم. واقعاً اساسی! از  تبدیل شدن به سایت شدن گرفته، تا تغییر موضوع وبلاگ و بنر و نام وبلاگ!

یکی از کارهایی که میخواستم انجام بدم، اضافه کردن موضوعاتِ دیگه به وبلاگ هست. موضوعاتی کاملاً متفاوت!

شرایط رو مناسب دیدم، که اولین صفحه رو با نام "سیاست" آماده کنم و رسماً راه اندازی کنم، و اولین مطلب رو توش بنویسم.

                                 

توی این صفحه، هر ازگاهی نوشته ها و نقطه نظرات خودم رو قرار میدم.(اصلاً لازم نیست نگران بشید! :D )

و اما مورد بعدی... درباره نام جدیدِ وبلاگ. میخوام اسم وبلاگ رو تغییر بدم، اسمی که مربوط به کتاب، ادبیات، داستان، یا یک همچین چیزهایی باشه. لطف کنید اگه اسم خاصی مد نظرتونه اعلام کنید.

بدرود.

/ 35 نظر / 50 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیلوفر

هیچ كلكی در كارنیست! این بازی بطرز شگفت آوری دقیق خواهد بود! البته به شرطی كه تقلب نكنید! طالع بینی چینی! .. فقط به دستور العمل عمل نماید و تقلب نكنید، در غیر این صورت نتیجه درست از آب در نخواهد آمد و بعد آرزو خواهید كرد كه ای كاش تقلب نمی كردید! این حدوداً 3 دقیقه زمان خواهد برد تا شما را دیوانه كند!! كسی كه این پیام را ارسال كرده گفت كه آرزویش ظرف 10 دقیقه به حقیقت پیوست!!! این بازی نتیجه خنده دار و در عین حال شگفت انگیزی خواهد داشت! پیام را یكجا تا پایا ن نخوانید بلكه مرحله به مرحله پیش بروید و عین دستورالعمل انجام دهید! 1- اول از هر چیز اعداد 1 تا 11 را به صورت ستونی یا ردیفی (زیر هم) بر روی كاغذ بنویسید. 2- سپس در جلوی ردیف (ستون) 1 و 2 هر عددی را كه مایلید بنویسید. 3- حال در جلوی ردیف 3 و ردیف 7 نام شخصی را از جنس مخالف بنویسید. 4- نام اشخاصی را كه می شناسید (چه دوست یا اعضای خانواده یا فامیل) در جلوی ردیفهای 4، 5 و 6 بنویسید. 5- در ردیفهای 8، 9، 10 و 11نام چهار ترانه (آهنگ) را بنویسید (در جلوی هر ردیف نام یك ترانه) 6- اكنون نهایتا میتوانید یك آرزو كنید!! و حالا كلید رمز گشایی این بازی:

علی اکبر

نام پیشنهادی: ( نبرد من)

میدیا

عاغا تو که بلد نیستی یه پست بذاری خیر سرت چرا چیزی نمی ذاری

hfghdf

یعنی کتاب نبرد من رو نخوندی نوشته هیتلر که با آن افکار خودش رو و سیاست های جنگش رو آلمانی ها تزریق کرد

حمیدرضا

سلام...با اومدن آلبوم پاروی بی قایق چاوشی که احتمالا سال بعد منتشر میشه بر اساس اطلاعاتی که ازش رسیده من دیگه با شما هیچ جای بحثی ندارم چون که این آلبوم خیلی چیزا رو معلوم میکنه(البته من خود آن سیزدهم خیلی حرفا برای گفتن داشت) من به این آلبوم اطمینان 100% دارم.

میدیا

بیا چن تا پست با حال کردمممممممممممممممم

Rama

slm//mr30 dash az hozoret [گل][قلب]

دوقلوها

ممنون که مارو لینک کردین[نیشخند][نیشخند]

یلدا

به مونوم سر بزن[زبان][نیشخند]